دانشگاه مردم دومین سلسله گفتارهای علمی خود برای عموم را تقدیم می کند

دکتر محمد مالجو در این مجموعه درسگفتارهای کوتاه با شناسایی شش حلقه‌ی کلیدی در زنجیره‌ی انباشت سرمایه در اقتصاد ایران و صورتبندی شش منازعه‌ی کلیدی در صحنه‌ی اقتصاد سیاسی ایران و واکاوی شش بحران کلیدی حاصله در جامعه‌ی ایران نشان خواهد داد که تعمیق مناسبات طبقاتی سرمایه‌داری به موازات تضعیف تولید سرمایه‌دارانه چگونه بحران کنترل‌ناپذیری اقتصاد ایران را فراهم می‌سازد.

اقصاد سیاسی ایران

ساز و کارها و چشم اندازها

دوشنبه ۷ دسامبر، دانشگاه آمستردام، ورود رایگان

 • محمد مالجو
  محمد مالجوپژوهشگر اقتصاد سیاسی

  محمد مالجو در سال ۱۳۸۳ از دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد. از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸ در دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می‌کرد. از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸ محقق پژوهشکده‌ی امور اقتصادی در تهران بود. در سال ۱۳۸۹ پژوهشگر میهمان در موسسه‌ی بین‌المللی تاریخ اجتماعی واقع در آمستردام بود. طی سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ در مؤسسه‌ی مطالعات سیاسی و اقتصادی پرسش در تهران تدریس می‌کرد. در سال ۱۳۹۲ پژوهشگر میهمان در مدرسه‌ی مطالعات شرقی و افریقایی در لندن بود. زمینه‌ی اصلی مطالعاتی‌ مالجو اقتصاد سیاسی ایران در دوره‌ی پس از انقلاب ۱۳۵۷ است و در این زمینه از او مقالاتی عمدتاً به زبان فارسی و تعدادی نیز به زبان انگلیسی منتشر شده است. مالجو پژوهشگر مستقل و ساکن تهران است.

  زمان و مکان

   UNIVERSITY OF AMSTERDAM
  PC Hoofthuis – lecture hall 1.04
  Spuistraat 134
  Amsterdam

  ورود   ۱۸:۳۰
  شروع ۱۹:۰۰
  پرسش و پاسخ      ۲۰:۴۵
  ملاقات با سخنران ۲۱:۰۰

  WALK-IN 18:30
  START 19:00
  Q&A 20:45
  MEET & GREET 21:00

  از علاقمندان عزیز صمیمانه خواهش می کنیم، با توجه به حضور کادر فنی برای تولید ویدیویی حتما از ساعت۱۸:۳۰ حضور به هم برسانید تا ضبط برنامه به موقع از راس ساعت ۱۹:۰۰ آغاز شود.

  ورود همگان آزاد و رایگان است اما سپاسگذار می شویم اگر حضور خود را با فشردن این دکمه ثبت کنید و به ما کمک کنید تا برآورد دقیقتری از تعداد شرکت کنندگان داشته و  آمادگی میزبانی شایسته تری از شما داشته باشیم.

  Eventbrite - People's University presents: Iran's Political Economy, Mechanisms and Prospects

  به دوستان خود بگویید!